Przyjęcia weselne

 

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu każdej panny młodej. Przygotowania do uroczystości trwają miesiącami, trzeba przecież przemyśleć i wybrać każdy szczegół uroczystości! Wybór miejsca, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne to kluczowa decyzja.

Dajemy do państwa dyspozycji nowy, wybudowany i uruchomiony w 2011 roku w Ciechanowcu dom weselny. Klimatyzowana sala bankietowa mieszcząca do 300 osób jest przepięknie zaaranżowana i wykończona. Wygodne i luźno ustawione krzesła i szerokie przejścia pomiędzy stołami zapewniają komfort przy spożywaniu posiłków oraz doskonałą komunikację.

Zadbaliśmy o odpowiednią akustykę sali, by dźwięki muzyki umilały gościom weselnym czas spędzone na parkiecie.

Pragniemy uczynić ten wieczór niezapomnianym. Nasze atuty to piękne otoczenie domu weselnego, eleganckie wnętrza, najwspanialsze dania polskiej kuchni i fachowa obsługa domu weselnego która zapewni, by w trakcie przyjęcia i poprawin niczego nie brakowało gościom weselnym i młodej parze.Organizacja przyjęć komunijnych i chrzcin

 

W pięknym miesiącu maju wielu rodziców uczestniczy w jednym z najpiękniejszych sakramentów swoich dzieci. Pierwsza komunia święta to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka. Chcemy zapewnić jak najpiękniejsze wspomnienia z tego dnia - dlatego staramy się zorganizować przyjęcie komunijne szczególnie uroczyście i radośnie.

W uroczym zakątku w zakolach rzeki znajdą państwo idealne miejsce na organizację przyjęcia komunijnego dla swoich pociech.

Z bogatego menu wybierają Państwo dla swoich gości potrawy, a my zapewniamy szybką i fachową obsługę i miłą, spokojną atmosferę w trakcie przyjęcia.Imprezy firmowe


Udane przyjęcia okolicznościowe w pięknych wnętrzach i plenerze.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe a w tym imprezy firmowe i zjazdy rodzinne. Zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i pełen katering z bogatym menu, a także wiele dodatkowych atrakcji. Obszerny ogrodzony teren zielony sprzyja spacerom i luźnym rozmowom. Wygodne, szerokie stoły służą dobrej zabawie przy kuflu piwa. Serwujemy potrawy z dużego grilla na świeżym powietrzu.

Sala taneczna z dobrą akustyką i mnóstwem miejsca do zabawy oraz sala jadalna mieszcząca nawet 300 osób pozostają do dyspozycji naszych klientów. Możliwa jest organizacja konferencji i dużych spotkań biznesowych.

Na życzenie klientów udostępniamy drink bar z fachową obsługą i grill z ciekawymi potrawami.

 

?>