O nas

Arkadia została otwarta w 2012 roku, organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, komunie chrzciny, konferencje, urodziny, obiady oraz kolacje.


Nasza oferta została poszerzona o możliwość aktywnego wypoczynku.


Do dyspozycji gości hotelowych są kajaki, łódka, konie, rowery, boisko do siatkówki.Baza noclegowa naszego hotelu  to 12 przestronnych pokoi wraz z łazienkami oraz 3 domki typu bungalow, w każdym po 4 pokoje z łazienkami. Zapraszamy wszystkich chcących aktywnie spędzić urlop do odwiedzenia naszego pensjonatu. Sąsiedztwo rzeki Nurzec sprzyja organizowaniu spływów kajakowych lub spokojnych wycieczek łódką wraz z całą rodziną. Miłośnicy sportu mogą korzystać z boiska do siatkówki.Kilometry polnych ścieżek umożliwiają jazdę na rowerach, uprawianie Nordic walkingu, spacerowanie i obcowanie z naturą. Lasy pełne grzybów to raj dla grzybiarzy.Organizujemy także przejażdżki bryczką, naukę jazdy konnej, dla zaawansowanych wyjazdy w teren. Istnieję również możliwość przyjazdu na wakacje z własnym koniem, do dyspozycji Państwa wierzchowca są duże boksy, pastwiska, tereny idealne do krótszych bądź dłuższych wyjazdów w teren.


Istniejący od blisko sześciuset lat Ciechanowiec ma bardzo ciekawą i bogatą historie. Leży na trasie turystycznej z Warszawy do Białowieży, w obszarze Chronionego Krajobrazu Doliny Bugu i Nurca. To właśnie w Ciechanowcu znajduję się Muzeum Rolnictwa wraz z pięknym skansenem oraz Muzeum Weterynarii.


Serdecznie zapraszamy, chcących aktywnie spędzić urlop, ale także tych, którzy wolą trochę poleniuchować, poopalać się, pozwiedzać lub popływać.

?>